0133325985
info@iraninsurance.com
شنبه - پنجشنبه : 9:00 - 22:00

ما خدمات حرفه ای بیمه ارائه میدهیم!

بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث، اجباری است. این بیمه نامه برای جبران خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به شخص آسیب دیده در تصادف و خسارت‌های جانی وارد شده به راننده مقصر است. برای خرید بیمه شخص ثالث بیمه ایران و اطلاع پیدا کردن از پوشش‌های آن می‌توانید به صفحه این بیمه در وب سایت ازکی مراجعه کنید.

درخواست مشاوره

بیمه مسئولیت

بیمه های مسئولیت از جمله رشته های بیمه ای است که به طور مستقیم در تنظیم روابط اجتماعی افراد جامعه ، شناخت افراد از حقوق و مسئولیتهای یکدیگر و تامین امنیت حرفه ای مشاغل و فعالیتها تاثیر گذار می باشد .

درخواست مشاوره

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی نوعی از بیمه اشخاص است که جبران خسارت‌های مالی و درمانی را که ممکن است در سفر رخ دهد بر عهده می‌گیرد. بیمه‌ ایران بیمه مسافرتی خود را برای افراد زیر 85 سال و برای مدت 92 روز متوالی سفر به خارج از کشور ارائه می‌دهد. این بیمه از طریق شرکت‌های کمک‌رسان خسارات را در اسرع وقت جبران می‌کند.

درخواست مشاوره

بیمه آتش سوزی و زلزله

بیمه آتش سوزی ایران، خسارت‌های مالی وارد شده به ساختمان‌ها و اموال و دارایی‌های منقول و غیرمنقول ساختمان را که در بیمه‌نامه آورده شده است، جبران می‌کند. بیمه آتش سوزی و زلزله بیمه ایران طرح‌ها مختلفی دارد که باتوجه‌به شرایط و نوع ساختمانی که قصد بیمه‌کردن آن را دارید، می‌توانید از آنها استفاده کنید.

درخواست مشاوره

بیمه موتورسیکلت

تردد با موتور سیکلت در کنار همه مزیت‌های که دارد، همیشه رانندگان خود، عابرین پیاده و دیگر وسایل نقلیه را در معرض آسیب و خسارت‌های مختلف قرار می‌دهد. دو بیمه شخص ثالث که برای موتورها اجباری است و بیمه بدنه جبران این خسارات را بر عهده دارند.

درخواست مشاوره

بیمه بدنه

بیمه بدنه هم یکی از انواع بیمه خودرو است که وظیفه جبران خسارات وارد شده به ماشین و وسایل آن را برعهده دارد. خسارت‌های ناش از حوادث مانند تصادف یا برخورد با اجسام مختلف، آتش سوزی و سرقت خودرو یا وسایل آن تحت پوشش بیمه بدنه بیمه ایران به صورت پایه قرار می‌گیرند.

درخواست مشاوره